Календар 2024

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КОРАБОМОДЕЛЕН СПОРТ
Спортен календар за 2023 год.
Дата на провеждане от ….. Дата на провеждане до ….. Наименование на  проявата Регламент, програма, протокол Етап на проявата Място на провеждане (град)
28.4.2023 30.4.2023 Държавно първенство -класи  М Програма  Регламент Резултати М  І кръг Харманли
28.4.2023 30.4.2023 Държавно първенство -класи НС Програма  Регламент Резултати NS  І кръг Харманли
28.4.2023 30.4.2023 Държавно първенство  – класи S Програма  Регламент  Резултати S  І кръг Харманли
27.5.2023 28.5.2023 Държавно първенство  – ENDURO  Регламент  Протокол  І кръг Казанлък
19.5.2023 21.5.2023 Турнир за купа „Д. Ганчев“ -класи S турнир яз. Батак
2.6.2023 4.6.2023 Държавно първенство  -юноши Регламент  Програма  Протокол Пазарджик
2.6.2023 4.6.2023 Държавно първенство  -класи М Програма и Регламент Резултати M  ІІ кръг Пазарджик
2.6.2023 4.6.2023 Държавно първенство-класи НС Програма и Регламент  ІІ кръг Пазарджик
9.6.2023 11.6.2023 Държавно първенство  – класи S Регламент  ІІ кръг Русе
16.6.2023 18.6.2023 Държавно първенство-класи А/В Регламент  І кръг Русе
24.6.2023 25.6.2023 Държавно първенство  – ENDURO Регламент  Протокол  ІІ кръг Русе
29.6.2023 2.7.2023 Европейска купа „BLACK SEA“ класи С Бургас
30.6.2023 2.7.2023 Държавно първенство  – класи S  ІІІ кръг Казанлък
21.7.2023 23.7.2023 Държавно първенство-класи НС Регламент  Програма  Протокол NS  Протокол F3  Крайно NS  Крайно F3  ІІІ кръг Русе
21.7.2023 23.7.2023 Държавно първенство  -класи М Протокол  Крайно M  ІІІ кръг Русе
15.7.2023 16.7.2023 Държавно първенство-класи А/В Регламент  Протокол  ІІ кръг Пазарджик
29.7.2023 30.7.2023 Държавно първенство  – ENDURO Протокол  ІІI кръг Казанлък
3.8.2023 6.8.2023 Държавно първенство – класи С Регламент  Регламент F5 Каварна
3.8.2023 6.8.2023 Държавно първенство  – класи S ІV кръг Каварна
1.9.2023 3.9.2023 Държавно първенство – класи S Регламент V кръг яз. Батак
1.9.2023 3.9.2023 Национален турнир -класи  М Регламент  Протокол турнир яз. Батак
9.9.2023 10.9.2023 Държавно първенство  – ENDURO Протокол ІV кръг Казанлък
30.9.2023 1.10.2023 Национален турнир -класи  М Регламент Протокол турнир Пазарджик
20.10.2023 22.10.2023 Турнир за купата „змс Иван Маринов“  Регламент  Протокол  турнир Русе
8.5.2023 12.5.2023 Европейска купа – класи С Тимишуара
3.8.2023 10.8.2023 Световно първенство – класи М Section M  Section E Куринец
14.8.2023 20.8.2023 Европейско първенство -  класи А/В Regulations  Program  Entry form Пазарджик
22.9.2023 29.9.2023 Световно първенство – класи С Яблонец
БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КОРАБОМОДЕЛЕН СПОРТ
Проект на Спортен календар за 2022 год.
Дата на провеждане от ….. Дата на провеждане до ….. Наименование на  проявата Регламент, Програма, Протокол Етап на проявата Място на провеждане (град)
30.4.2022 2.5.2022 Държавно първенство -класи  М  Регламент  Програма   Протокол NS   Протокол М  І кръг Харманли
30.4.2022 2.5.2022 Държавно първенство -класи НС  І кръг Харманли
13.5.2022 15.5.2022 Държавно първенство  – класи S Регламент  Протокол  І кръг Казанлък
28.5.2022 29.5.2022 Държавно първенство  – ENDURO  Протокол  І кръг Казанлък
3.6.2022 5.6.2022 Държавно първенство  -юноши Регламент   Протокол Пазарджик
3.6.2022 5.6.2022 Държавно първенство  -класи М Регламент   Проткол М  ІІ кръг Пазарджик
3.6.2022 5.6.2022 Държавно първенство-класи НС  ІІ кръг Пазарджик
10.6.2022 12.6.2022 Държавно първенство  – класи S Протокол  ІІ кръг с. Стройно, Общ. Елхово
17.6.2022 19.6.2022 Държавно първенство-класи А/В Регламент    Протокол  І кръг Русе
Държавно първенство  – ENDURO  ІІ кръг
1.7.2022 7.7.2022 Европейска купа „BLACK SEA“ класи С  Регламент   Протокол Бургас
8.7.2022 10.7.2022 Държавно първенство  – класи S  ІІІ кръг Казанлък
8.7.2022 10.7.2022 Държавно първенство-класи НС          Регламент            ПротоколМ   ПротоколNS Крайно М   Крайно NS  ІІІ кръг Русе
8.7.2022 10.7.2022 Държавно първенство  -класи М  ІІІ кръг Русе
12.8.2022 14.8.2022 Държавно първенство-класи А/В  Регламент  Протокол  Крайно класиране  ІІ кръг Пазарджик
4.8.2022 7.8.2022 Държавно първенство – класи С Регламент   Протокол Каварна
4.8.2022 7.8.2022 Държавно първенство  – класи S  Регламент   Протокол ІV кръг Каварна
2.9.2022 4.9.2022 Държавно първенство – класи S  Регламент   Генерално класиране   Протокол V кръг яз. Батак
2.9.2022 4.9.2022 Национален турнир -класи  М  Регламент Резултати турнир яз. Батак
10.9.2022 11.9.2022 Държавно първенство  – ENDURO Регламент  Резултати Казанлък
8.10.2022 9.10.2022 Национален турнир -класи  ENDURO Регламент  Резултати  Крайно класиране турнир Казанлък
8.10.2022 9.10.2022 Национален турнир -класи  М  Регламент Протокол турнир Пазарджик
29.10.2022 30.10.2022 Международен турнир – класи  М  Регламент Протокол турнир Русе
15.8.2022 21.8.2022 Световно първенство -  класи А/В ???? Пазарджик, България
17.8.2022 24.8.2022 Европейско първенство – класи НС Мали, Унгария

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КОРАБОМОДЕЛЕН СПОРТ

Проект на Спортен календар за 2021 год.

Дата на провеждане от ….. Дата на провеждане до ….. Наименование на  проявата

 Регламент, Програма, Протокол

Етап на проявата Място на провеждане (град) Държава на провеждане
7.5.2021 9.5.2021 Държавно първенство -класи  М

Регламент

Програма

Протокол NS Протокол М

 І кръг Харманли България
7.5.2021 9.5.2021 Държавно първенство -класи НС  І кръг Харманли България
14.5.2021 16.5.2021 Държавно първенство  – класи S

 Регламент   Протокол

 І кръг Русе България
4.6.2021 6.6.2021 Държавно първенство  -юноши

 Регламент   Програма Протокол М,NS, авто

 Класиране отбори

Харманли България
4.6.2021 5.6.2021 Държавно първенство  – ENDURO  Класиране І кръг Казанлък България
19.6.2021 20.6.2021 Държавно първенство  – класи S  Регламент  ІІ кръг Казанлък България
18.6.2021 20.6.2021 Държавно първенство-класи А/В

 Регламент

 І кръг Русе България
25.6.2021 27.6.2021 Държавно първенство  -класи М

 Регламент

Резултати

 ІІ кръг Русе България
25.6.2021 27.6.2021 Държавно първенство-класи НС

 Регламент   Крайно класиране

 ІІ кръг Русе България
1.7.2021 4.7.2021 Национален турнир – класи С  Регламент   Regulations  Протокол  и европейска купа Бургас България
2.7.2021 4.7.2021 Държавно първенство  – класи S  Регламент  ІІІ кръг с. Стройно, Общ. Елхово България
30.7.2021 01.8.2021 Държавно първенство-класи А/В  Регламент   Крайно класиране  ІІ кръг Пазарджик България
23.7.2021 25.7.2021 Държавно първенство-класи НС  Регламент  Протокол   Крайно класиране  ІІІ кръг Пазарджик България
23.7.2021 25.7.2021 Държавно първенство  -класи М  Регламент Протокол Крайно класиране М  ІІІ кръг Пазарджик България

5.8.2021

8.8.2021

Държавно първенство – класи С  Регламент   Протокол Каварна България

5.8.2021

8.8.2021

Държавно първенство  – класи S  Регламент ІV кръг Каварна България

4.9.2021

6.9.2021

Държавно първенство – класи S  Регламент  Протокол    Крайно класиране V кръг яз. Батак България

4.9.2021

6.9.2021

Национален турнир -класи  М  Регламент турнир яз. Батак България

0.9.2021

0.9.2021

Държавно първенство  – ENDURO  Крайно класиране ІІ кръг Казанлък България
1.8.2021 10.8.2021 Световна купа – класи М, класи NS Калининград Русия
11.9.2021 19.9.2021 Световно първенство – класи С Риека Хърватия

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КОРАБОМОДЕЛЕН СПОРТ
Спортен календар за 2020 год.
Дата на провеждане от ….. Дата на провеждане до ….. Наименование на  проявата Етап на проявата Място на провеждане (град) Държава на провеждане
10.7..2020 12.07.2020 Държавно първенство  – класи S Регламент  Протокол  І кръг с. Стройно, Общ. Елхово България
17.07.2020 19.07.2020 Държавно първенство  -юноши Регламент   Заявка  Протокол Пазарджик България
17.07.2020 19.07.2020 Държавно първенство-класи NS Регламент  Протокол  І кръг Пазарджик България
17.07.2020 19.07.2020 Държавно първенство  -класи М Регламент  Протокол   І кръг Пазарджик България
24.07.2020 26.07.2020 Държавно първенство-класи А/В Регламент  Протокол Пазарджик България
1.08.2020 2.08.2020 Държавно първенство  -  Enduro Протокол  І кръг Казанлък България
6.08.2020 9.08.2020 Държавно първенство – класи С  Регламент  Протокол Каварна България
6.08.2020 9.08.2020 Държавно първенство  – класи S  Регламент  Протокол ІI кръг Каварна България
4.09.2020 6.09.2020 Държавно първенство – класи S  Протокол  Генерално класиране III кръг яз. Батак България
4.09.2020 6.09.2020 Национален турнир -класи  М  Регламент  Протокол турнир яз. Батак България
18.09.2020 20.09.2020 Държавно първенство-класи NS Регламент  Протокол  ІІ кръг Русе България
18.09.2020 20.09.2020 Държавно първенство  -класи М Регламент  Протокол  Крайно класиране  ІІ кръг Русе България
26.09.2020 27.09.2020 Държавно първенство  -  Enduro Протокол  Крайно класиране  ІI кръг Казанлък, яз. Синята река България

 

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КОРАБОМОДЕЛЕН СПОРТ
Спортен календар за 2020 год. НЕ Е АКТУАЛЕН
Вътрешни турнири и първенства 2020 
Дата на провеждане от ….. Дата на провеждане до ….. Наименование на  проявата Етап на проявата Място на провеждане (град)
1.5.2020 3.5.2020 Държавно първенство -класи  М Регламент  Програма  І кръг Харманли Временно отложени
1.5.2020 3.5.2020 Държавно първенство -класи НС Регламент  Програма  І кръг Харманли Временно отложени
1.5.2020 3.5.2020 Държавно първенство  -юноши Регламент   Програма Харманли Временно отложени
1.5.2020 3.5.2020 Държавно първенство  – класи S  І кръг Казанлък Временно отложени
2.5.2020 3.5.2020 Държавно първенство  -  Enduro  І кръг Казанлък, яз. Синята река Временно отложени
22.5.2020 24.5.2020 Национален турнир – класи С Регламент и мемориал Н. Шишков Пазарджик Временно отложени
5.6.2020 7.6.2020 Държавно първенство  – класи S  ІІ кръг Габрово Временно отложени
13.6.2020 14.6.2020 Държавно първенство  -  Enduro  ІІ кръг Разград, яз. Пчелина Временно отложени
19.6.2020 21.6.2020 Държавно първенство-класи А/В  І кръг Пазарджик Временно отложени
19.6.2020 21.6.2020 Държавно първенство  -класи М Регламент  ІІ кръг Пазарджик Временно отложени
19.6.2020 21.6.2020 Държавно първенство-класи НС Регламент  ІІ кръг Пазарджик Временно отложени
2.7.2020 5.7.2020 Държавно първенство- класи С Регламент  Regulations и международен турнир Бургас Отменено 
10.7..2020 12.7.2020 Държавно първенство  – класи S  ІІІ кръг с. Стройно, Общ. Елхово България
11.7.2020 12.7.2020 Държавно първенство  -  Enduro  ІІІ кръг Разград, яз. Пчелина България
17.7.2020 19.7.2020 Държавно първенство-класи НС Регламент  ІІІ кръг Пазарджик България
17.7.2020 19.7.2020 Държавно първенство  -класи М Регламент  ІІІ кръг Пазарджик България
24.7.2020 26.7.2020 Държавно първенство-класи А/В Регламент  ІІ кръг и  МТ Пазарджик България
6.8.2020 9.8.2020 Национален турнир – класи С Каварна България
6.8.2020 9.8.2020 Държавно първенство  – класи S ІV кръг Каварна България
4.9.2020 6.9.2020 Държавно първенство – класи S Регламент V кръг яз. Батак България
4.9.2020 6.9.2020 Национален турнир -класи  М Регламент турнир яз. Батак България
26.9.2020 27.9.2020 Държавно първенство  -  Enduro  ІІІ кръг Казанлък, яз. Синята река България
МЕЖДУНАРОДНИ ПЪРВЕНСТВА И ТУРНИРИ / INTERNATIONAL COMPETITIONS 2020
8.8.2020 16.8.2020 Световно първенство -  Enduro  Отменени Гонзага Италия
19.7.2020 24.7.2020 Международен турнир – младежи  Отменени Нова Вола Полша
27.7.2020 2.8.2020 Европейско първенство-класи А/В Регламент  Regulations  Program  Отменени Пазарджик България
2020 2020 Европейско  първенство -класи S  Отменени
6.8.2020 13.8.2020 Европейско  първенство -класи НС  Отменени Калининград Русия
6.8.2020 13.8.2020 Европейско  първенство -класи М  Отменени Калининград Русия
12.9.2020 20.9.2020 Световно първенство – класи С  Отменени Риека Хърватия

Вътрешни турнири и първенства 2019

Дата От : Дата До : Наименование на проявата Място на провеждане
03.05.2019 г. 05.05.2019 г. Държавно първенство – класи М/NS  1кръг     Резултати-М    Резултати-NS Харманли
10.05.2019 г. 12.05.2019 г. Държавно първенство – класи S – 1 кръг Казанлък
17.05.2019 г. 19.05.2019 г. Национален турнир и мемориал Н. Шишков – класи С   Регламент Пазарджик
31.05.2019 г. 02.06.2019 г. Държавно първенство – юноши (3 – 12 клас)  Резултати/Протокол Пазарджик
07.06.2019 г. 09.06.2019 г. Държавно първенство – класи S – 2 кръг Габрово
08.06.2019 г. 09.06.2019 г. Държавно първенство – Enduro – 1 кръг Разград, яз. Пчелина
14.06.2019 г. 16.06.2019 г. Държавно първенство – класи М / NS – 2 кръг     Резултати М     Резултати NS Пазарджик
14.06.2019 г. 16.06.2019 г. Държавно първенство – класи А/В – 1 кръг Регламент Пазарджик
13.07.2019 г. 14.07.2019 г. Държавно първенство – Enduro – 2 кръг Разград, яз. Пчелина
26.07.2019 г. 28.07.2019 г. Държавно първенство – класи А/В – 2 кръг Регламент Regulations Пазарджик
26.07.2019 г. 28.07.2019 г. Държавно първенство – класи М / NS – 3 кръг Резултати М Резултати NS Крайно М 2019 Пазарджик
08.08.2019 г. 11.08.2019 г. Държавно първенство – класи С Каварна
16.08.2019 г. 18.08.2019 г. Национален турнир – класи S Средец
13.09.2019 г. 15.09.2019 г. Национален турнир -класи М Резултати яз. Батак
13.09.2019 г. 15.09.2019 г. Държавно първенство – класи S – 3 кръг Регламент Regulations яз. Батак
28.09.2019 г. 29.09.2019 г. Държавно първенство – Enduro – 3 кръг Казанлък, яз. Синята река
МЕЖДУНАРОДНИ ПЪРВЕНСТВА И ТУРНИРИ / INTERNATIONAL COMPETITIONS 2019
15.06.2019 г. 30.06.2019 г. Световно първенство -класи S Вагровец / Полша
15.07.2019 г. 23.07.2019 г. Световно първенство – класи НС Банк / Унгария
21.07.2019 г. 26.07.2019 г. Световна купа „Теншок“ за младежи Regulations Registration Results Пазарджик / България
29.07.2019 г. 04.08.2019 г. Световно първенство – класи А/В    Regulations Пазарджик / България
01.08.2019 г. 10.08.2019 г. Световно първенство – класи М Тревизо / Италия
06.08.2019 г. 15.08.2019 г. Европейско първенство – Enduro (IMBRA) Конописка / Полша
31.08.2019 г. 01.09.2019 г. Европейско първенство – класи С  Бургас / България

ВЪТРЕШНИ ПЪРВЕНСТВA 2018 г.

Дата От : Дата До : Наименование на проявата Място на провеждане
27.04.2018 г. 29.04.2018 г. Държавно първенство -класи М/NS  1кръг                РЕЗУЛТАТИ М     РЕЗУЛТАТИ NS
Харманли
4.05.2018 г. 6.05.2018 г. Държавно първенство – класи S – 1 кръг Казанлък
18.05.2018 г. 20.05.2018 г. Държавно първенство и мемориал Н. Шишков – класи С   РЕГЛАМЕНТ
Пазарджик
1.06.2018 г. 3.06.2018 г. Държавно първенство – юноши (3 – 12 клас)     РЕГЛАМЕНТ
Пазарджик
8.06.2018 г. 10.06.2018 г. Държавно първенство – класи S – 2 кръг Габрово
9.06.2018 г. 10.06.2018 г. Държавно първенство – Enduro – 1 кръг Разград, яз. Пчелина
15.06.2018 г. 17.06.2018 г. Държавно първенство -класи М / NS – 2 кръг         РЕГЛАМЕНТ
Пазарджик
15.06.2018 г. 17.06.2018 г. Държавно първенство-класи А/В – 1 кръг            РЕГЛАМЕНТ
Пазарджик
28.06.2018 г. 1.07.2018 г. BULGARIA OPEN – класи С – открит турнир Бургас
6.07.2018 г. 8.07.2018 г. Държавно първенство – класи S – 3 кръг            РЕГЛАМЕНТ
яз. Батак
13.07.2018 г. 15.07.2018 г. Държавно първенство -класи М / NS – 3 кръг        РЕГЛАМЕНТ
Пазарджик
14.07.2018 г. 15.07.2018 г. Държавно първенство – Enduro – 2 кръг Разград, яз. Пчелина
20.07.2018 г. 22.07.2018 г. Държавно първенство-класи А/В – 2 кръг         РЕГЛАМЕНТ    REGULATIONS
Пазарджик
2.08.2018 г. 5.08.2018 г. Национален турнир класи С – открит турнир Каварна
14.09.2018 г. 16.09.2018 г. Държавно първенство – класи S – 4 кръг                РЕГЛАМЕНТ      REGULATIONS
яз. Батак
??.09.2018 г. ??.09.2018 г. Национален турнир -класи М                                     РЕГЛАМЕНТ
яз. Батак
29.09.2018 г. 30.09.2018 г. Държавно първенство – Enduro – 3 кръг Казанлък, яз. Синята река
МЕЖДУНАРОДНИ ПЪРВЕНСТВА И ТУРНИРИ / INTERNATIONAL COMPETITIONS 2018
30.07.2018 г. 11.08.2018 г. Световно първенство – Enduro Еглетон
1.09.2018 г. 9.09.2018 г. Световно първенство – класи С Галац / Румъния
23.07.2018 г. 29.07.2018 г. Европейско първенство-класи А/В Пазарджик / България
20.09.2018 г. 23.09.2018 г. Европейско първенство – класи FSR Озек Над Бекву / Чехия


Европейско първенство -класи М


Европейско първенство -класи S


Европейско първенство -класи НС

ВЪТРЕШНИ ПЪРВЕНСТВА 2017 г.

От До Наименование на проявата/клас Град/Място
28.4.2017 30.4.2017 Държавно първенство – М – І кръг
Държавно първенство – NS – І кръг          РЕЗУЛТАТИ NS    РЕЗУЛТАТИ М
Харманли
05.5.2017 07.5.2017 Държавно първенство – S – І кръг Казанлък
19.5.2017 21.5.2017 Държавно първенство – С – І кръг и купа Н.Шишков   РЕЗУЛТАТИ Пазарджик
03.6.2017 04.6.2017 Държавно първенство – ENDURO – І кръг Разград , яз. Пчелина
02.6.2017 04.6.2017 Държавно първенство – ЮНОШИ         РЕЗУЛТАТИ    РЕГЛАМЕНТ-ПРОГРАМА Харманли
02.6.2017 04.6.2017 Държавно първенство – S – ІI кръг        РЕЗУЛТАТИ Габрово
16.6.2017 18.6.2017 Държавно първенство – A/B – I кръг Пазарджик
16.6.2017 18.6.2017 Държавно първенство – М – II кръг
Държавно първенство – NS – II кръг            РЕЗУЛТАТИ NS    РЕЗУЛТАТИ М
Габрово
…..2018 …..2018 „BULGARIA OPEN“ – С – открит турнир – ОТЛОЖЕН
30.6.2017 02.7.2017 Държавно първенство – S – III кръг яз. Батак
15.7.2017 16.7.2017 Държавно първенство – ENDURO – ІI кръг Разград , яз. Пчелина
21.07.2017 23.07.2017 Държавно първенство - A/B – ІI кръг и открит МТ Пазарджик
14.7.2017 16.7.2017 Държавно първенство – M – ІII кръг
Държавно първенство – NS – ІII кръг     РЕЗУЛТАТИ М    РЕЗУЛТАТИ NS                  КРАЙНО М 2017  КРАЙНО NS 2017
Пазарджик
01.9.2017 03.9.2017 Държавно първенство – S – IV кръг
Национален турнир – М                       РЕГЛАМЕНТ
яз. Батак
23.9.2017 24.9.2017 Държавно първенство – ENDURO – ІІI кръг Казанлък, яз. Синята река

МЕЖДУНАРОДНИ ПЪРВЕНСТВА И ТУРНИРИ / INTERNATIONAL COMPETITIONS 2017

01.5.2017 14.5.2017 Световно първенство – клас S Орфи – Унгария
03.7.2017 11.7.2017 Световно първенство – клас NS Орнета – Полша
24.7.2017 30.7.2017 Световно първенство – клас A/B                           RESULTS     RECORDES Пазарджик- България
31.7.2017 13.8.2017 Световно първенство NAVIGA – клас FSR Явор – Полша
18.8.2017 27.8.2017 Световно първенство – клас М Надканижа – Унгария
24.8.2017 27.8.2017 Европейско първенство IMBRA – клас ENDURO Орошхаза – Унгария
02.9.2017 08.9.2017 Европейско първенство – клас C Каварна – България

Страници: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11